Birbirinden Güzel Duvar Raf Modelleri

Bence dekor olarak evinize renk katmak istiyorsanız bu fikir tam size göre ”Duvar Raf ”. Hem çok kullanışlı hemde görsel olarak dikkat çeken bir dekor. Hem çok basit ve masrafsız hale de getirebilirsiniz bunu. Yapılışı o kadar da zor değil buna emin olabilirsiniz. Evinizde az bir bütçeyle kendinizde bunu yapabilirsiniz. Yaratıcı olmak hayal ettiğimiz kadar zor değil ve aslında oldukça pratik. Öncelikle yapmanız gereken her raf için renk seçmek. Bunu evinizdeki mobilyalara göre seçerseniz eşyalarınızla uyum içinde olacaktır. Daha sonra ihtiyacımız olan malzemeler; tahta, çivi, yapıştırıcı silikon ve hayal gücümüz. Duvar rafını güzelleştirmek için üstüne desenler ve yazılarda yazabilirsiniz.

Duvarlar bir sahne gibidir. Ne yapsanız yakışır.Modası geçmiş sıkıcı tablolardan kurtulmak isteyenler için de eğlenceli bir öneri. Sıra dışı tasarımları sevenler için bu fikir bence bir harika.

 

Rafınızı odanızın en dikkat çekici yerine koyarsanız misafirleriniz tarafından eminim ki olumlu tepkiler alacaksınız. Duvara asimetrik olarak asmayı deneyin. Daha şık duracaktır.Duvar Rafınızı tamamladıktan sonra herhangi şık bir mum, fotoğraf çerçevesi, çiçekler, küçük cam heykel ve biblolarla, kitaplarla daha mükemmel hale getirebilirsiniz.

Sizler için seçtiğim bir kaç raf tasarımı aşağıdadır, umarım işinize yarar.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir