Beştaş Yüzük Modelleri ve Anlamları

Hemen her kadın severek aksesuar takar. Bazı kadınlar daha sade bazı kadınlar ise daha gösterişli ve pırıltılı takıları sever. Her kadının hayalini süsleyen kolye, bilezik ve yüzük modelleri mutlaka vardır. Fakat bazı yüzük modelleri vardır ki anlamları ve satın alınma amaçları diğer takılardan oldukça farklıdır. Anlamı farklı olan bu yüzük modellerinin hem evlilik teklifi alırken hem de özel günlerde hayali kurulur. Hayatının en önemli sorusunu alan ve hatta hayatında dönüm noktası yaşayacak olan kadın bu anın unutulmaz bir yüzük ile taçlandırılmasını ister. Evlilik teklifleri genelde tektaş yüzükler ile yapılsa da beştaş yüzükler ile de yapılabilir. Peki, beştaş yüzük nedir? Beştaş yüzük parmak ölçüsüne göre ayarlanan halkanın üstte kalan kısmının 5 değerli taş ile süslendiği yüzük modelleridir. Üzerine taşların dizayn edildiği halka zevklere ve tercihlere göre farklılık göstermektedir. Fakat bu yüzük modellerinde en çok beyaz altın ya da pırlanta olarak tercih edilir.

Beştaş yüzükler gösterişli, pırıltılı ve ilgi çekici yüzük modelleri arasındadır. Bu yüzük modelleri hem tek hem de alyans ile birlikte kullanılabilir ve sade bir alyansın arkasında çok şık ve zarif durur. Beştaş yüzüklerin taşlarının simgelediği anlamlar vardır. Her bir taş tutku, bağlılık, huzur, mutluluk ve aşkı temsil eder. Bu nedenle beştaş yüzüklerin evliliklerde çok önemli bir yeri vardır. Eşler birbirlerine çeşitli zamanlarda hediyeler alır. Evlilik yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi günler hediye almak ve kutlama yapmak için en ideal günlerdir. Özellikle evlilik yıldönümlerinin anlamları eşler için büyüktür. Eşler hayatlarını birleştirdikleri bu önemli günü unutmazlar ve her yıl o güne yakışan bir şekilde kutlama yapmak ister. Bu önemli ve anlamlı güne en çok yakışan hediye ise kadına alınabilecek bir beştaş yüzüktür. Beştaş yüzükler hem taşıdığı anlam ile hem de gösterişli ve pırıltılı yapısı ile her kadının gönlünü feth eder.

Altınbaş beştaş yüzük modelleri ile eşinizi ya da sevgilinizi mutlu etmek istemez misiniz? Her zevke uygun ışıltılı ve gösterişli beştaş modelleri ile aşkınızı taçlandırabilirsiniz. Aşkınızı taçlandırmak ve eşinize eşsiz bir hediye almak Altınbaş Pırlanta ile artık çok kolay. Altınbaş’ın beştaş yüzük modellerini incelemek için tek yapmanız gereken Altınbaş beştaş yüzük modelleri sayfasını ya da en yakın altınbaş mağazasını ziyaret etmek.

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir