Bayan Küpe Modelleri

Bayanların şık görünmek için birçok yolu var. Bu yolların kapısını çalmak ve doğru adımlar atmak gerek. Bunlardan biri de tabiki takılar. Bazılarımızın ayakkabı tutkusu vardır. Durmadan ayakkabı alır. Hatta öyle ki bazı modelin birkaç renginden ayakkabı aldığımız da olmuştur. Bir diğer tutku da çantalardır. Her renkten çanta ve değişik modellerden çantalar alırız. Bunların hepsi güzel ve çekici görünmek içindir. Bir diğer tutku da takılardır. Erkekler evlilik teklifi ederken bile tektaş alırlar. Çünkü takıların bizdeki etkisini bilirler. Hele de değerli taşlara karşı zaafımız vardır.

Bayanların en çok kullandıkları aksesuarların arasında takılar gelir. Kimimiz küpe takmasını çok severiz. Kimimizin kolyeleri çoktur. Kimimiz yüzük takmayı çok severiz. Kimimizin de bileklik ve saat tutkusu vardır. Bayanların vazgeçemeyeceği bu takıların seçimi de oldukça özenli olmalıdır. Özellikle küpelerin ayrı bir önemi vardır. Bazılarımızın bazı küpelere karşı alerjisi vardır. Küpeyi takar takmaz kulağımız yara olur yada kaşınır. Böyle durumlarda bize alerjik etkiler gösteren küpeleri takmamalıyız.

Top küpeler, bebekliğimizden bu zamana kadar hayatımızda olan bir küpe modelidir. Şekli, rengi değişir ama asla hayatımızdan çıkmaz. Sadeliğin ve şıklığın en güzel temsilcilerindendir. Bebeklerin kulakları delindiğinde ilk bu küpeler takılır. Hepimizin mutlaka böyle bir küpemiz olmuştur. Uzun sallayan küpeler büyüdükçe hayatımıza girer ve o da güzel bir yer bulur. Özellikle boynunuz uzunsa bu tarz küpeleri takmalısınız.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir