Ankara’da Vajina Beyazlatma

Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık zarı, halk arasında bilinen bekaret kaybı sonucu oluşan bir durumdur. Herhangi bir sebepten açılmış olan zarın dikiminin gerçekleştirilmesi olayına da kızlık zarı diktirme denir. Kızlık zarı diktirme işlemleri gerçekleştirirken sağlığınız açısından dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır. Bu hususlar; Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı? Zar dikiminden ne kadar süre sonra bir uzmana gitmeliyim? Önce muayene olmalı mıyım? Dikimi esnasında ağrı yaşanır mı? Gibi soruların cevabı hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Kızlık zarı diktirme işlemi Jinekolog muayene ile kalıcı yapıldığı takdirde anlaşılmamaktadır. Zar dikiminden yaklaşık bir ay sonra jinekolojik muayene yapılır. Bu işlem yapılırken kızlık zarı dikimi onarımı anlaşılmaz. Gebelik takibi ve doğum sırasında da anlaşılmamaktadır. Önce muayene olmak kesinlikle şarttır. Cinsel ilişki esnasında yaşanan her kanama durumu kızlık zarından kaynaklı olamayabilir. Bazı dokularda oluşan hasarlar da bu kanamaya sebep olabilmektedir. kızlık zarı dikimi işlemi dokularda kaynaklanan bu hasarlar yüzünden oluşan durumu muayene etmemektedir.

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?

Kızlık zarı dikimi esnasında ağrılar yaşanmamaktadır. Hasta tercihi ve anestezi uzmanının önerileri doğrultusunda genel anestezi veya lokal anestezi uygulanmaktadır. Kızlık zarı en sık yapılan genital bölge ameliyatından biridir. Kızlık zarı ameliyatı tekrar ilişkiye giren bayanlarda kanama durumu meydana gelmesi amacı ile yapılmaktadır. Dikilen kızlık zarı bozulma riski var mıdır? Kızlık zarı dikişi ameliyatı takiben iyileşme sürecinden sonra sıcak suya girme, spor yapma ve yıkanma gibi durumlarda dahi etki görmemektedir. Zarar görebilmesi için tekrar bir ilişki yaşanması durumu veya vajinaya giriş olması gibi durumlar gerekmektedir. Kızlık zarı dikimlerinde birtakım kompleks durumlar meydana gelebilmektedir. Bu ve bunun gibi durumlar yaşanmaması için uzman bir doktor tarafından ameliyat yapılması tavsiye edilir.

Vajina Beyazlatma Operasyonu

Bu başlık altında Vajina beyazlatma operasyonu nedir? Operasyonu nasıl yapılır? vajina beyazlatma ankara ilinde nasıl yapılır? Ve Bu operasyon zararlı mıdır? Gibi soruların yanıtlarına değineceğiz. Vajina beyazlatma operasyonu vücutta oluşan bir takım renk koyulaşması ve kararmalar gibi durumların estetik görünüme etkisi olması yönünden uygulanan bir operasyondur. Vajina ve koltuk altlarında çeşitli nedenlere dayanan kararmalar oluşabilmektedir. Kadınlar uzun yılları aşkın süredir bu sorunla baş etmek için krem, kür gibi işlemler yapmaktadır vücutları üzerinde.

Vajina beyazlatma operasyonu en sağlıklı çözümdür. Vajina beyazlatma ankara ilinde tıbbi donanımlara sahip bir şehir konumunda olduğu için tercih edilmelidir. Vajina beyazlatma operasyonu lazerle yapılmaktadır. Cildin tabakasında bulunan bazı rengin koyulaşmasına sebep olan hücreler, lazer ile tahrip edilir. Bu operasyon sonucunda kişide genital bölgelerde beyazlama oluşmaktadır. Ankara ilinde tıbbi donanımların fazla olması sebebi ile vajina beyazlatma ankara ilinde tercih edilmektedir. Dr. Uzay Yıldırım bu konuda Türkiye’nin önde gelen uzman operatörlerinden biridir.

Vajina operasyonu kişinin herhangi bir genital bölgesinde zarar verici unsuru yoktur. Lazer ışıklarının cilt ile teması 3 ile 4 milimetre arasında olmaktadır. Daha yakın seviyelerde işlem yapılmaz. Ayrıca bu işlemin cinsel arzuda adet düzensizliğinde ve ya yumurtalık gibi genital bölgelerde bir düzensizlik meydana getirmez.

Ameliyatla Mı Gerçekleşir ve Ağrı Yaşanır Mı?

Ameliyat ile gerçekleşen bir olaydır. Fakat ameliyat sonucunda genital bölgelerde herhangi bir zarara veya dokularda hasara yol açmaz. Cinsel arzularınıza da etkisi bulunmamaktadır. Ameliyat esnasında ağrı gibi durumlar yaşanmaz. Uzman anestezist yardımı ile gerek tetkikler yapılır ve ağrı gibi durumların yaşanması söz konusu olmaz.

İlginizi Çekebilir

Güzellikler Dünyası Farmasi Kozmetik

Farmasi markası doğal içerikli birçok ürün ile hayatımızda önemli bir yer almış durumdadır. Markanın ürünlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir