6 Stilist Hilesiyle Uzun Boylu Görünün

1- Doğru Ayakkabı ve Aksesuar Seçmek

Uzun boylu görünmenin en kolay yolu yüksek topuklu olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bunun yanında ayakkabı rengi ve aksesuarında önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Özellikle de siyah ayakkabı ile yüksek bağlama bacak kısmını kısa gösterir.

 

2- Çizgili Baskılara Dikkat!!

Yanlış kombinasyonlar boyunuzu daha kısa gösterebilir. Kalem etek ve kolların sıvanmasıyla boyunuzun uzun göstermesini sağlayabilirsiniz.

3- Boyunuza Göre Kot ve Çanta Seçin

Yüksek topuklu ayakkabı ile üzerine giydiğinz salaş üstü kotunuzla birleştirebilirsiniz. Yüksek belli kotta uzun göstermenize yardımcı olur.

Çanta boyutuna özellikle dikkat edin. Minyon bayanlar için en iyi seçenek genişliği en fazla on santim küçük çantalardır.

4- Palazzo Pantolon Deneyin

Palazzo pantolon daha uzun bacaklı yapar ve uzun boylu gösterir. Ayrıca yüksek topuklu ayakkabınızıda gizlemek için harika bir çözüm yoludur. Basit ve tek tonlu stilleri seçmeyi deneyin. Yüksek bel pantolon ile kısaltılmış üst birçok sezon moda olmuş kombinasyondur. Bu hile üst ve alt oranlarını korur ve bacaklarınızı daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Eğer bir kazak ya da bir bluz seçtiyseniz örnekte olduğu gibi pantolonun içine sokabilirsiniz.

5-  Kalem Etek Gözardı Etmeyin

Kalem etek bu konuda önemlidir sizi daha ince ve uzun boylu görünmenizi sağlıcayacaktır. Kısa bir üst yoksa beyaz bir gömlek veya bluz her zaman elinizin altında size yardımcı olacaktır.

6- Doğru Şekilde Gömlek Elbise Giymek

Gömlek elbise ilginç tasarıma sahiptir. Ancak minyon kızlardan çok uzun boylu kızlar için yapılmış sanki. Ama bununda bazı püf noktalarına deyincez. Bel bolluğu için bir kemer ve kollarınızı sıvayın. Buna ek oalrak tek tonlu gömlek elbise seçmeyi deneyin.

İlginizi Çekebilir

Arnica Tesla Premium Sessiz Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Saati Sizin Elinizde

Sabahın erken saatleri, gecenin bir vakti, bebeğinizin gündüz uykusu, evde ders çalışan çocuğunuz, uyuyan komşularınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir