Alkali Diyeti İle Zayıflayın

Alkali diyetini günümüzde artık bilmeyenimiz yoktur. Açıkça belirtmek gerekirse ”karbonatlı su”. Karbonatın faydası saymakla bitmez. Dişleri beyazlatır, kötü kokuyu yok eder, karbonat kuruyan, çatlayan ayaklara bakım yapar, kepek sorununu ortadan kaldırır ve peeling olarak kullanılan karbonatın faydalarına bir yenisi daha eklendi. Yapılan araştırmalarda zayıflatma etkisi de olduğu ispatlandı.  Güzel bir vucuda sahip olmak için, beslenmemize ve yaşamınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Diyet formüllerinden ayrı olarak karbonat ülkemizde aşırı bir kullanım alanına sahip, çoğunlukla hazımsızlık, vücuttaki fazla asit birikimini atmak, mide fesadına doğal çözüm sunmak gibi genel faydalarının yanında karbonatlı su aynı zamanda zayıflama amacıyla da kullanılıyor.

İşte şimdi size nasıl zayıflayacağınızın tarifini sunuyorum bayanlar ;

1,5 litre suya 1 tatlı kaşığı karbonat (Sodium bicarbonate) ilave edildikten sonra karbonat eriyesiye kadar karıştırılacak ve günlük olarak ortalama 4 litre kadar tüketilecek. Ama dilerseniz bu miktarı 3 litreyle de sınırlı tutabilirsiniz. Yemeklerle su içmeyeceksiniz ve bunun yerine yemeklerden yarım saat öncesine kadar karbonatlı su içip yine yemeklerden bir saat sonrasında karbonatlı suyla zayıflama kürüne devam edilecek.
Sabahları aç karnına yarım litre karbonatlı su içerek güne başlayacağız ve 30 dk sonrasında kahvaltı edeceğiz.

Vücuttan ödem söktürmek ve şişkinliği atmak için de karbonatlı suyla zayıflama kürü işe yarıyor. Karbonatlı suyla zayıflayanlar ortalama olarak bir ayda 5-7 kilo zayıflamayı başardıklarını dile getiriyorlar.

İlginizi Çekebilir

Diyet Listesi Yapılırken Dikkat Edilecekler

Yaz mevsimi yaklaştıkça insanların kilo problemi başladı. Kış aylarında saklanan kilolar şimdi önem kazanmaya başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir