aksesuar seçiminin püf noktaları

Aksesuar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yapacağınız kombinlerle ve kıyafet seçimleriyle güzel görünmenin tamamlayıcısı doğru aksesuar seçimleridir. Aksesuarlar, kombinlerinizi tamamlayan çok ince detaylardır ancak çok fazla önem taşımaktadır. Şık bir kıyafet seçimi yaptığınızda, uzun kolye, yanlış küpe seçimleri ya da uyumsuz bir takı tüm kıyafetinizi aniden berbat edebilir. İşte bu gibi durumlara düşmemek öncelikle kullandığınız aksesuar, size kendinizi rahatsız hissettiriyorsa zaten yanlış aksesuarı seçmişsiniz demektir. Sizi rahatsız edecek tüm aksesuarlar sizin için doğru olmayan yanlış seçimlerdir.

Kolye boyunuzu mutlaka kendinize göre ayarlayın. Kolye boyu, hem sizin yüzünüzle ve gövdenizin ölçüleriyle birlikte giydiğiniz kıyafetle de uyumlu olmalıdır. Büyük küpelere de dikkat edin. Büyük küpeler çoğu zaman çok fazla abartılı durabilir. Bu tür küpeleri, saçınız, makyajınız ve hatta kıyafettiniz çok sade şekildeyse kullanmanız gereklidir.

Yüksek topuklu ayakkabılar ise dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardandır. Şık ve çekici görünmek yerine komik olmak istemiyorsanız, yüksek topuklu ayakkabı seçiminize mutlaka dikkat etmelisiniz. Dolayısıyla hangi aksesuarı seçtiyseniz önemli olan kıyafetinizle ve kullanacağınız mekanla olan uyumudur. Aksesuarlarda abartıdan uzak durmak her zaman iyi bir tercih olacaktır.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir