plicell perde modelleri

2019 Plicell Perde Modelleri

Fonksiyonel kullanımı ile avantaj sağlayan dekoratif Plicell perde modelleri, perdejim farkıyla sizleri bekliyor. Kolay kurulum, dekoratif bir görünüm ve rahatlatıcı bir ortam yaratmak istiyorsanız en doğru tercihi şimdi yapmalısınız. Kontrol bende olmalı, içeriye giren ışık seviyesini kontrol etmeliyim, karakterim buna yatkın diyenler için tamamen özenle tasarlanmış olan bu harika sisteme hesaplı fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Sizler için çok özel Plicell perde ürünleri tasarlıyoruz. Kusursuzluğun, tasarım harikası ürünlerin, yüksek işlevli perde türleriyle buluştuğu nokta olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz eşsiz çözümler ile evinize güzellik katmaya başlayın. Bunu hak ediyorsunuz, en kaliteli ürünlere, en uygun fiyatlardan ulaşmayı fazlasıyla hak ediyorsunuz. Peki, bu teknolojiyle ilk defa taşınıyor ve neden tercih edeceğinizi bilmiyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin.

Daha Fazla Özgürlük Plicell Perde ile Mümkün

 Her gün yepyeni bir müşterimiz evini cam balkon perdesi ile buluşturuyoruz. Plicell perdelerin sağladığı özgürlüğün ve kusursuz deneyimin sağladığı avantajlarla tanışmak için sizlerde acele edin. Neden Plicell Perde?

  • Tüm cam balkon sistemleri ile uyumlu halde çalışır.
  • Perdenin altı ve üstü tam olarak ayarlanabilir.
  • Geçmeli ayak sistemi ile basit bir şekilde çıkarıp, takabilir ve temizleyebilirsiniz.
  • Eşsiz bir görünüm, canlı bir hava yaratır.
  • Gün ışığı kontrolü için estetik seçenekler sunar.

Işığın tüm tonlarını dilediğinizce kullanabilir, istediğiniz şekilde ışık seviyesini ayarlayarak, doğal ışık tonlarıyla evinize canlılık katabilirsiniz. Daha sıcak, daha doğal ortamlar için en iyi tercih olacaktır. Ucuz Plicell perde yüksek kalite standartlarına sahip eşsiz ürünler sizlerle buluşuyor.

Plicell Perde Nasıl Temizlenir?

Tasarlanan özel sistem sayesinde temizleme işlemi oldukça basittir. Temizleme vakti geldiğine inanıyorsanız öncelikle perdeyi tamamen kapatmalısınız, daha sonra tornavida yardımıyla uzun çıkıntıyı yukarı iterek, perdeyi aşağı doğru çekmelisiniz. Şimdi geniş bir leğene ihtiyacınız olacak, leğenin içine hassas deterjan ve 30 derece sıcaklığında su ekleyiniz. Otuz dakika beklemenin ardından tertemiz hale gelecektir. Tekrar perdenizi yerleştirin ve kapalı konumda yaklaşık on iki saat boyunca bekletin. İlk gün ki halini alacak, harika bir deneyim sunmaya devam edecektir. Kaliteli plicell perde deneyimi için bizi tercih edin.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir