2019 Küpe Modası Nasıl Olacak?

Biz kadınların en büyük sorunu günlük kombinimizi oluşturmaktır. Fakat her ne kombin oluşturursak olalım mutlaka taktığımız küpe tamamlayıcımızdır. Hatta kombin oluştururken en sevdiğimiz şey küpelerimiz ile bir bütünlük oluşturmaktır. Bunu yeri gelir kıyafetimizle değil, sürdüğümüz bir rujla bile yapabiliriz. Kısacası biz küpesiz bir hiçiz. ☺ Durum böyle olunca küpe modelleri her yeni sezonda büyük bir hızla yenilenir. Yıl sonuna yavaş yavaş yaklaşırken 2019 yılının küpe modası sizce nasıl olacak? Yeni sezon küpeler her yeni üründe biraz daha şekillenirken kadınların önümüzdeki sene de oldukça iddialı tasarımları kulaklarında taşıyacaklarını şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz.

  • 2018 yılının antik küpeleri yerini 2019 yılında klipsli küpelere bırakacak. Yeşil, sarı, kırmızı gibi canlı renkler çoğunlukla tercih edilecek. Şimdiden bir fikriniz olması ve 2019 yılının küpe önceliğini sizin almanız için örnek olarak inceleyebileceğiniz klipsli küpe tarzına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Şimdiye kadar tanıtımlarını tamamlayan İnbebek gibi ünlü takı markalarını incelediğimizde 2019 kış modası içerisinde sallantılı küpe modası net olarak yeniden yer alacak gibi görünüyor. Örnek olarak bu bağlamda çok beğenilen “sallantılı klipsli küpe”ye mutlaka göz atmalısınız.
  • 2019 yılında büyük küpeler yerini her zamanki gibi bir önceki seneye bırakmıyor ve hatta daha ağırlıklı olarak kullanılacak gibi görünüyor.
  • Geometrik desenli boncuklu küpeler de bu sene oldukça fazla kulaklarda yer alacak. Gerek günlük yaşantınızda gerekse özel akşam davetlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
  • Renkli küpe modelleri ise kadınlara aynı küpeyi birden fazla kombinde kullanma şansı verdiği için 2019 yılında da oldukça yoğun ilgi görecek. Hatta renkli tasarımlar yeni yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. Burada da örnek olarak ünlü stil danışmanı Dicle Turgal’ın kullandığı “Gypsy Kırmızı Daire Klipsli Küpe” tarzındaki küpelere göz atabilirsiniz.
  • Aynı zamanda 2019 küpe modası çok daha parıltılı takılara ev sahipliği yapacağa benziyor. Siyah küpeler her zaman olduğu gibi bu sene de kurtarıcımız olacak.
  • Yeni sezon takı modası hala yenilenmeye ve şekillenmeye devam ederken yelpaze tasarımlı küpe modelleri gibi geçmişin izlerini taşıyan tasarımların daha modernize edilmiş versiyonlarının kulaklarımızda yer alacağı şimdilik ortaya çıkan ilk detay olarak görünüyor.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir