2018 Yılının İddialı Renkleri

Şayet modada sıradanlıktan yana değil ve kendi modanızı yaratan bir karakter yapınız varsa ve herkesin giydiği renklerle moda olmaz, kendi renginizle moda yaratırsınız diyorsanız bu yaz sizler için moda olabilecek renk önerilerimiz var.

Bu önerilerimizin bazında bu yıla uçukluk katacak bir renk geliyor : Limon Sarısı. Lion sarısı biraz iddialı bir renkmiş gibi görünsede aslında sıradanlığı sevmeyenler ve koyu saçlara sahip bayanlar için başlı başına bir moda olabilir. Kendi tarzınızı göstermenize yüzde yüz katkı sağlayacak bir renk.

İkinci önerimiz ise Mandalina rengi. Geçen yılın sonlarına ve hatta bu yılda modada etkisini hissettirecek Turuncunun yerine alternatif olarak mandalina rengi tercih edebilirsiniz. Bu renk size moda içinde moda yaratmanıza sebebiyet verebilir.

Üçüncü önerimiz ise Bakır tonları. Aslında senelerdir asaletini yitirmez bakır ve tonları ama bu yıl modada canlı renklere doğru bir kayma olduğu için bu renk sizi farklı gösterebilecek bir güce sahip. Sadece kıyafetlerinizde değil aksesuar ya da ruj, oje ve ayakkabılarınızda da kullanabilirsiniz bu rengi.

Dördüncü rengimiz ise Deniz Köpüğü Yeşili. Bu renk bu yıla damgasını vurabilecek renklerden bir tanesi aslında. Özellikle ünlü modacıların bazı göz alıcı tasarımlarında bu renge yer verdiklerini gördüğümüzde bu rengi bu yıl sizde farklılık yaratmak için kullanabilirsiniz.

Beşinci ve son renk önerimiz ise adını çiçeğinden alan Şakayık Pembesi. Bu renk özellikle size daha kadınsı ve çocuksu bir hava katabilecek bir renk. Bu yılın moda renkleri turuncu ve bordonun yanı sıra bu rengi de tercih edebilirsiniz. Bu renk sizi diğer renklerden farklı kılacaktır.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir