2018 saç boyası modası

2018 Yılı Saç Boyası Modası

2018 YILI SAÇ BOYALARI MODASI

Moda artık hem erkeklerin hem de kadınların hayatında yer alan en küçük aksesuarlara kadar işledi. Yıllara göre sürekli değişen saç kesim modasının yanında son yıllarda artan saç renkleri modası kendini iyice göstermeye başladı. 2 3 yıl öncesine kadar kızıl tonlarının moda olduğu zamanlardan artık holografik renkteki saç boyaları dönemine geçiş yaptık desek pek yanlış olmaz. 2018 yılının saç boyası modası üzerine yazdığımız yazıda bu sene içerisinde kullanılan ve popüler olan saç renklerini sizler için sıraladık.

HOLOGRAFİK SAÇ RENGİ

Mor ve sarı renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı 2017 yılının modası yerini daha pastel renklerin olduğu ve mevcut saç boyasının üzerine oldukça rahat sürülebilen pembe ve mavi renklerine bıraktı. İki rengin karışımından ortaya çıkan holografik görüntü ise oldukça dikkat çekici.

OKYANUS MAVİSİ SAÇ RENGİ

Doğuştan sahip olamadığımız renklerin moda olduğu 2018 yılında saçlarınıza yeşil, mavi ve turkuaz renginin karışımı olan okyanus mavisi saç rengini kullanarak farklı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Beyaz tenli iseniz bu saç rengi oldukça güzel duracaktır.

PARLAK BEYAZ SAÇ RENGİ

Aslında bu sene değil de yaklaşık 2 3 yıldır moda olan bu saç rengi gün geçtikçe popülaritesini arttırmaktadır. Gümüş, beyaz ve gri renginin karışımından oluşturulan bu renk özellikle genç kızlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Eğer saçınızın tamamına uygulamaktan çekiniyorsanız ombre olarak küçük bir deneme yapabilirsiniz.

MAT SAÇ RENGİ

Sarı, siyah ve kahve renklerinin mat tonları genellikle kozmetik ürünlerinde kullanılıyordu. Lakin son yıllarda artan moda trendlerine saç rengi olarak eklendi. Bu tonlamayı kullanarak farklı bir saç stili yakalayabilirsiniz.

DENİZ KIZI SAÇ RENGİ

Yapımı oldukça zor olan ama başarılı bir şekilde uygulandığında çok güzel bir sonuç ortaya çıkan deniz kızı saç rengi 2 ya da 3 renkten oluşmaktadır. Üst kısımları mavi tonlarda olurken orta kısımlar yeşil ve saçın alt uç kısımlarının mora boyanarak yapılması ile oluşmaktadır.

İlginizi Çekebilir

2018 Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri, modelin vücudunuza uygunluğudur. Eğer bir prenses …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir