2018 Yılı Makyaj Modası

2018 en gözde trendlerini takip ediyorsanız, kombinlerinizi şıklık katan makyaj modasından da haberdar olmanız gerekir. 2018 makyaj trendleri sizleri bekliyor . Bu yılın modası olan makyajını merak ediyorsanız tamda aradığınız sayfadasınız demektir.

– 2018 makyaj modasında bu sene sadelik, doğallık ve yüzünüzdeki gözleriniz yada dudaklarınız hakim olduğu bir makyaj beklemektedir.

-Yüzünüz için seçilmiş olan kapatıcı ve fondötenle yüzünüze parlaklık vererek kıyafetinize uygun makyajı yaparak belirgin istediğiniz bir rujla tamamlayabilirsiniz. Koyu makyaj yapmayı tercih ettiğinizde ise mat tonları kullanarak daha belirgin bir makyaj elde edebilirsiniz.

– 2018 makyaj modasında allık artık rafa kaldırılıyor. Çünkü göz ve dudak makyajını renkli veya doğal olarak bayanların abartıya kaçmadan makyaj yapmaları gerekir. Abartıya kaçan makyajın belli bir dereceden sonra çirkinlik getirdiğini unutmayınız.

– Gündüz makyajlarınızda sadelik ve zariflikten ödün vermeyiniz. Daha çok doğallığınızı ön planda tutmaya çalışınız. Dudaklarınıza parlatıcı ve açık tonları kullanmanız tam idealdir.

– Gece makyajınızda denilince bayanların en çok ilgi odağı olduğunu düşünüyorum . Çünkü bir bayan için gece makyajı çok önemlidir. Gece makyajınızda parlak ve güçlü tonları tercih edebilirsiniz. Böylelikle tüm gözleri üstünüzde toplayabilirsiniz. Gündüzleri parlak ve göze çarpan rujları kullanmasanız da geceleri bu renkleri kullanmanızda yarar var. Aksesuarlarınızla yapacağınız kırmızı dolgun rujlar ile göz alabilirsiniz.

– Soft makyajınızda yapacağınız hafif pembe yanaklar, hafif pudra ve parlak bir ruj ile gününüzü geçirebilirsiniz. En kurtarıcı makyajınız olacağından hiçbir şüphemiz yok.

– Gözlerde yapacağınız metalik farlar yeni sezonda altın çağını yaşacaksınız. Yalnızca göz kapaklarınıza değil gözaltı kirpiklerine hafif dokunuşlarla no tonları da kullanabilirsiniz.

– 2018’te moda olan ruj renkleri ise; morun her rengini kullanabilirsiniz.Kırmızının ağırlık verildiği bu sezon bayanların en sevdiği rengi olacağı görünüyor.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir