2018 Tül Perde Modası

Kadınlar için evlerinin dekorasyonu önemlidir. Kadınlar evlerine gelen konuklarının, yaşadıkları ortamın dekorasyonunu beğenmelerini arzu ederler. Evin giysisi ise perdelerdir. Dolayısıyla ev dekorasyonunda perdelerin büyük önemi vardır. Eğer evinizin perdelerini değiştirmek istiyorsanız, ya da evlilik hazırlığındaysanız size 2018 yılı tül perde modasıyla alakalı birkaç altın değerinde önerimiz olacak.

Perde üreticileri perdeleri, o bilinen klasik çizgiden oldukça uzaklaştırmış durumda artık. Bu sebeple dilediğiniz her türlü tarzda perdeyi bulmanız da mümkün. 2018 yılı ipek dokulu tül perdeler revaçta olacak. Hem kullanım hem de görüntü açısından avantajlı olan ipek dokulu tüller, ütü de istemiyor. Dolayısıyla perde ütülemeye vakit ayıramıyorsanız, bu sezonun tül perdeleri tam size göre olacak.

Yıllardır süregelen tül perdeler beyaz ya da açık renk olur anlayışı bu yıl tamamen değişiyor. Zira perde denince akla gelen dünyaca ünlü markalar, bu yıl için hazırladıkları tül perdelerde oldukça sıra dışı renkler kullandılar. Artık evinizin diğer eşyalarının rengine göre, tül perde kullanabilirsiniz. Bu sene, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak tül perdelerde kullanılan ek materyallerinde büyük değişim yaşadığı bir yıl olacak. Bu sezon tül perdeler; sim detaylarıyla, payet detaylarıyla, yarı değerli taş detaylarıyla donatılıp süslenecek.

Tül perdenizi seçerken, perdeyi kullanacağınız yerlerin ölçüsünü mutlaka satıcıya belirtin. Çünkü bazı tül perdelerin kumaşları esneme yaptığından pencereye takıldığında potlar oluşturabiliyor. Bu yüzden en doğru ölçüyü size satıcı söyleyecektir.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir