2018 topuklu ayakkabı modası

2018 Topuklu Ayakkabı Modası

Topuklu ayakkabılar, geçmişten günümüze her zaman kadınların şık görünmelerinin en büyük etkeni olmuştur. Her sene kendisiyle yeni bir ayakkabı trendi getirdiği gibi, 2018 senesi de yeni topuklu ayakkabı tasarımları ile göz kamaştırıyor. Gelin 2018 topuklu ayakkabı modası içeriğine göz atalım.

Topuklu ayakkabılar da bu sene de seksenler havası esmekte devam ediyor. Daha canlı renkler ve üst tasarımda pul ağırlıklı topuklu ayakkabılar, bu senin trendleri arasında yer almaktadır. Ayakkabılarda özellikle daha patlak renkler tercih edilmesi dikkat çekiyor. Bu da yine 70-80’ler modasını andırıyor.  İpli topuklu ayakkabılar, özellikle de çiçek desenli iplerle bu senenin klas ayakkabıları arasında yer alıyor. Ayak bileğinden dizlere doğru gladyatör tarzını anımsatan, düz, deri kayışlar şeklinde tasarlanmış, kalın topuklu ayakkabılar da 2018 topuklu ayakkabı modası olarak yer almaktadır. Dizlere doğru uzanan kayışlar, hem rahat hem de lüks bir atmosfer yaratıyor. Yavru topuklar da bu senenin trendleri arasında. Renkli çoraplarla giyilen yavru topuklar, retro sevenler için harika bir seçenek sunuyor.

2018 trendleri arasında sivri uçlu, oldukça ışıltılı topuklu ayakkabılar da bulunmaktadır. Özellikle bu parıltılar, ışıldamalar pullarla destekleniyor. Punk aksesuarlarla süslenmiş topuklu ayakkabılar özellikle bu senin podyumlarının da sıkça görüldü. Siyah ayakkabılar, özellikle punk çivilerle tasarlandı ve bu da 2018 topuklu ayakkabı modası platformuna farklı hava kattı. Kürk topuklu ayakkabılar, yaz mevsimine doğru gidildikçe pek tercih edilmese de bu senenin trendleri arasında yer aldı. Ne kadar yanlış olsa da 2018 in ana trendleri arasında yılan derisinden yapılan topuklu ayakkabılar da büyük ilgi gördü. Her kombini bir tık öteye taşıyan kullanışlı kovboy çizmeleri de bu senenin trend ayakkabıları listesinde şıklığı ile göz kamaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir