2018 Saç Modası

Hanımefendilerin şüphesiz en fazla özen gösterdikleri unsurlar arasında saçları gelmektedir. Saç yapısı ve saç modelleri her  bayanın dikkatini çekmektedir. Bizlerde;  yurt içinden ve yurt dışından ünlü tasarımcılardan 2018 saç modasını ve saç şekillerini aynı adreste topladık. İşte 2018 trend saçlar;

Uzun saç modası

Bu sezonda yine uzun saçlar tahtını korumayı başarıyor. Uzun saçlar, asil duruşları ve müdavimleri ile artık ünlü isimler arasında da oldukça yaygın hale geldi. 2016  saç trendleri arasında uzun saçlar ve uzun saçlara kısa kahkül kombinleri dikkat çekmektedir.

Marjinal kesim saçlar

Bu sezon trend saç modelleri arasında marjinal ve salaş modeller oldukça dikkat çekici. Ensede bırakılan ve sert kesilen saçlar, küt saçlar ve sade kesimler en fazla tercih edilen saç tipleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda saçın belirli bölümünü tamamen kesmek de son yıllarda oldukça moda.

70 – 80 saç modası

70 li ve 80 li yılların 2018 yılında tekrar gündeme gelmesi ve rövaşta olması ile 70 li saç tipleri ve bohem saçlar oldukça moda. Özellikle tarz hanım efendilerin ve kendine güvenenlerin seçim yaptığı saç modelleri arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir