2018 Perde Modelleri ve Renkleri

Günümüzde perdeler ev ve iş yerleri dekorasyonu açısından oldukça önemli bir detay oluyor. Perdeler pencerelerin süsü olarak biliniyor. Ve pencerelerin süsü olan bu perdeler ev iş yeri döşemelerinde en önemli görevi üstleniyor.
Çünkü perdeler renkleri ve çeşitliliği ile o yerin gelişimini de aynı ölçüde etkiliyor. Perdeler kimi zaman manzara görevi görüyorken kimi zamanda güneş açısından mekanlara farklı bir hava katıyor öyle ki insanların o mekandaki huzurunu bile değiştirebiliyor. Perde modelleri farklı odalara, iş yerlerine, teknolojiye vb. gibi farklı etkenlere bağlı olarak günden düne gelişiyor.
Her yıl perde modelleri değiştiğinden 2018 yılında 2018 perde modelleri de aynı şekilde değişiyor. 2018 yılında en çok tercih edilen perde türü rustik perde modellerdir. Rustik dediğimiz bu kavram ağaç dallarına benzetilmiş olarak yapılan ahşap mobilyalardır. Rustik perde modelleri camların üstüne takılarak kullanılır. Kumaş ya da tül kullanılarak rustik perdeler kullanılmaktadır ve renk seçimlerini zevkinize göre belirleyebilirsiniz. Bu tür perdelerin asıldığı borular duvar ve ya tavana özel ayaklar yardımı ile monte edilir.
 
2018 perde modelleri arasındaki diğer model ise keten tüller, ipek tüller ve organize tüllerdir. Özellikle modern yaşam dekorasyonu açısından bu perdeler çok fazla tercih edilecek çünkü perde tüllerin çok fazla renk seçeneği var ve bu perde türünde polyester karışımı da olduğundan diğer perdelere göre daha fazla tercih ediliyor. Diğer tül perde modelleri arasında en çok tercih edilen model ise Fransız tül perde modelleridir. Fransız tül perde modelleri kullanılan mekana ayrı bir görünüş ve cazibeli olan bir şıklık katmaktadır. Yani 2018 perde modellerinde tül perde modelleri tercih ederek evinizde ya da iş yerinizde farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.
 
2018 yılında perde modelleri diğer yıllara bakıldığında renklerini mat renklerden canlı renklere doğru yöneltmektedir. Bu sene ev ve ofislerinizi süsleyecek olan perde modelleri pembe, mor, gül kurusu gibi canlı renklerin daha çok görüldüğü bir sene olacak.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir