2018 Mutfak Dekorasyon Modası

Şüphesiz ev hanımlarının en çok vakit geçirdikleri alanlardan biri mutfak olmaktadır. Yemekler, pastalar, börekler derken soluk soluğa günün büyük bir kısmını mutfakta geçiren hanımlar bu alan da ufak değişiklikler istemektedirler. Yeni yılda yeni tasarımlar ve alternatif seçenekler ile mutfağınızı baştan yaratarak sürekli alıştığınız renklerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca ölü alanları ve kullanamadığınız yüksek dolapları da yenileri ile değiştirerek sizin için daha kullanışlı bir mutfak sahibi olabilirsiniz.

2018 mutfak dekorasyon modası ilk olarak mutfağınızın ne kadar büyük olduğu konusun da sizleri düşündürmektedir. Her alanı ufak tefek değişikler ile daha büyük ve ya daha uzun göstermek mümkün olduğu gibi mutfaklarda da bu değişiklikler uygulanmaktadır. İlk olarak mutfağınız küçük ve ya dar ise kesinlikle mutfak dolapların da koyu renk kullanımından kaçınmanız gerekmektedir. Küçük mutfakta koyu renkler daha çok sıkıntı vermektedir. Ayrıca desenli kapaklar da kaçınmanız gereken diğer bir ayrıntı olmaktadır.
Küçük mutfağı olan bayanlar açık renk ve bu rengin açık tonların da dolap kapakları tercih etmelidir. 2018 mutfak modasında bayanlara dolap kapakların da dahi gösterişli kupların yer almaması önerilmektedir. Uzun bir masa ve çok fazla sandalye kullanarak alanı daha da fazla daraltmaya gerek yoktur. Dekorasyonu tamamlayıcı renkler de duvara sabit bir masa işinizi kolaylaştırmaktadır.
Mutfağınız ister geniş olsun ister dar 2018 de evin her alanın da olduğu gibi mutfakta da açık tonların kullanılması ön görülmektedir. Özellikle bej, kırık beyaz gibi iddialı renklerin yanı sıra toz pembe, gökyüzü mavisi ve açık lilalar 2018 mutfak dekorasyonun da karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca dolap kapaklarında renkli çerçeveli geçişler de sert bir görünüm oluşturmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir