2018 Mayo ve Bikini Modası

Soğuk kış günlerinin sonlarına yaklaşmışken ve deniz sezonunun yaklaşmasıyla moda firmaları yaptıkları defilelerle 2018 mayo ve bikini trendlerini çeşitli defilelerle modayı takip eden bayanlar için gösterime sundular. Her sene olduğu gibi bu sene de Miami?de gerçekleştirilen defilede mayo ve bikini çeşitlerinin renkliliği ve tasarımların hoşluğu izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Bu sene sahillerde cıvıl cıvıl görüntülerle karşılaşmamız mümkün. Ayrıca bayanlar bu güzel mayo ve bikini çeşitlerinin cazipliği karşısında bir iki çeşitle yetinmeyecek gibi görünmektedir.  Hafta sonları havuz keyfi ve Ege, Akdeniz sahillerinin eşsiz kumsallarında bayanlar yeni trend mayo ve bikinilerle göz kamaştırmaya devam edecek.

2018 sezonunun moda renklerinin başında beyaz dikkatleri çekmekte. Beyazın sadeliği ve saflığı bayanların güzelliğini bir kat daha ortaya çıkaracak ve beyaz mayolarda kullanılan metal aksesuar ve iplerle bayanlara çekicilik katacaktır. Ayrıca mavi ve tonları da 2018 sezonu trendinde çok fazla kullanılmış. Özellikle her ten rengine uyumlu olmasından dolayı mavinin koyu renklerinin tercih edildiği trendde siyah yine asaleti ve sadeliği ile gündemde kalmayı başarıyor.

2018 bikinilerinde düşük bel alttan ziyade geçmiş sezonların modellerindeki yüksek beller tekrar yeni trendlerin arasında ve bu altlarla kullanılan straplezler  bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Straplez modası bu sene mayo ve bikinilerde çok fazla kullanılarak sezonun trendi olarak gündeme gelmiştir. Alt ve üstte farklı renklerle tasarlanan mayo ve bikiniler bu sezon daha zıt renklerde kullanılarak tezat oluşturulmuş.  Mayolarda genellikle kalın askılar ve farklı aksesuarlar kullanılarak şıklık tamamlanmaya çalışılmış. 2018 yılı mayo ve bikini trendi desenlerine baktığımızda ise etnik baskıların pek çok tasarımda yer aldığını görüyoruz. Leopar, timsah, zebra gibi feminen desenleri sahillerde yine görmeye devam etsek de, bu sezonun asıl favorisi yılan derisi.

Her sezon olduğu gibi bu sezon koleksiyonlarında da bikini modelleri çoğunlukta ve farklı tasarımlarıyla dikkatleri çekmekteler. Özetle 2018 sezonunda sahillerde rengârenk bikini ve mayolar oldukça canlı renklerle ve sıra dışı tasarımlarıyla trendi takip eden bayanların gözdesi olacaklar. Birden fazla rengin uyumlu kullanımı ile mayo ve bikiniler bu sezonda da geometrik desenler, leoparlar ve yılan desenleriyle bayanların güzelliğine güzellik katacaklar.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir