2018 Sonbahar Kış Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar hepimiz için vazgeçilmesi mümkün olmayan bizlerle bütünleşmiş aksesuarlarımızdandır. Çeşit çeşit maskülen tarzlarda birçok yeni tasarım ayakkabılar 2018 yılında da bizlerle olmaya devam ediyor. Farklı tasarımlarda kıyafetlerimize uygun bizleri rahat ettirecek birçok modelle 2018 sonbahar kış sezonunu da tamamlayacağımız gözüküyor.

2018 ayakkabı modası erkek ayakkabı modellerinin bayanlara uyarlanmış maskülen tarzdaki ayakkabılar en çok rağbet görenler arasında bunların yanında bayanların vazgeçilmezi yüksek topuklu şık ayakkabılar, günlük hayatımızda bizleri rahat ettirecek ve şık gözükmemizi sağlayacak kısa kalın topuklu bağcıklı botlarla karşılaşmaktayız. Farklı renk ve modelleri ile kısa kalın topuklu bağcıklı bilekte biten botlar gene en çok rağbet görenler arasında yerini almaktadır.

Bootielerde 2085 senesinin vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumda. Kaban veya birçok giysi alanında kullanılan kürklerin ayakkabı modasına da uyarlandığını görür olduk bu tür botlarda kullanım açısından en çok tercih edilenler arasına girmiş durumda. Şıklığından ödün vermeyen ve kullanmasını çok seven ve bilen bayanların tercih ettiği başka bir ayakkabı modeli ise çorap çizmeler doğru kombinler ile tamamlandığında çok şık bir görüntü elde etmede ve zarif durmamızda öncü olan çorap çizmeler bu senenin yine en çok kullanılanlar arasında. Tabi bunların yanında modası hiç geçmeyen alçak topuklu çizmelerde rahatlığından ödün vermeyerek şık gözükmek isteyen bayanlar için vazgeçilmez durumda olan bir başka ayakkabı modelidir.

2017 – 2018 yılında yine en çok tercih edilen botlara bakacak olursak. Zincir detaylarıyla süslenmiş ayakkabıya marjinal bir hava katan bu detaylarla beraber kullanılan bilekte biten veya bileğin biraz yukarısında seyreden botları da es geçmemek gerekir. Zira bu senenin trend topik ayakkabılarının başında gelmektedir. Ünlüsünden ünsüzüne herkesin tercihi olan ve rahatlıkta bir numara olan bu ayakkabılar 2018 sonbahar kış sezonuna damgasını vurmuş gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir