2018 İlkbahar Elbise Modası

2018 yılının gelmesi ile bu sezon moda olacak renkler, desenler, modeller yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

Birbirinden şık elbiseler acaba bu sezon hangi renklerde olacak, uzun mu kısa mı tercih edilecek sizler için inceledik. Bakalım 2018 ilkbahar elbise modası neler?

İlkbahar denince akla çiçekler, ılık bir hava, hafiften esen ılık bir rüzgar geliyor. Daha çok canlı renklerin kullanıldığı bir mevsim geliyor aklımıza. Uçuş uçuş elbiseler, çiçek motifleri ilkbaharın vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor. 2018 ilkbahar modasında önceliğimiz çiçek desenleri olacak. Rengarenk hatta bazen abartı olarak tanımlayacağımız tarzda çiçek motifleri kullanılacaktır.

Bu yılın ilkbahar elbise renkleri de pudra pembesi, uçuk ve soft maviler ve tabi ki beyaz. Beyaz ilkbahar ve yaz mevsiminin vazgeçilmezleri arasındaki yerini çoktan almış durumda. Her sezon kullanılmaktadır. Modası asla geçmez. 2018 ilkbahar elbise modasında romantik diye tabir ettiğimiz modeller revaçta. Bu yüzden dantel ve taş detayları oldukça yoğun bir şekilde kullanılacaktır.

Mini ve ya maksi far etmez her elbisede dantel ve taş detaylarını göreceğiz. Bu sezon omuzlarınızı açıkta bırakacak elbiseler de oldukça moda. Straplez, tek omuzlu ve ya ince askılı elbiseler oldukça moda. Elbise seçimlerinizde soft renkleri tercih etmelisiniz. Bu yıl soft renkler oldukça moda. Çok renkli ve abartılı modellerden uzak durmanızda yarar var.

Daha sade bir elbise ile çok daha şık görüneceksiniz. Bu sezon daha çok mini elbiseler moda. Elbise tercihlerinizde miniyi tercih edebilirsiniz. Altın rengi aksesuarlar da oldukça moda. Beyaz bir elbisede kullanacağınız altın rengi ince bir kemer ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir