2018 Ev Dekorasyon Modası

Bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanırken, evimizde ufak tefek değişimler yapmak hoş bir fikir olabilir. Ya da evinizin tamamını da yenilemek isteyebilirsiniz. 2018 yılında evlenecek olan genç çiftler de evlerinin dekorasyonunu en mükemmel şekilde yapmak isterler. Dekorasyon yaparken o yıl trend olan ürünler, renkler, modeller çok iyi araştırılmalı, bunlara uygun tercihler yapılmalıdır.
2018 ev dekorasyon modası nedir diye merak edenler için araştırdık. Bakalım bu yıl evlerimizi, nasıl dekorasyon önerileri bekliyor? Salondan başlayacak olursak, öncelikle koltuk takımını seçerken çok özen göstermelisiniz. Salonunuz ufaksa çok büyük koltuklar almanız alanın iyice küçülmesine ve olduğundan da ufak görünmesine sebep olacaktır. Bu yüzden daha küçük koltuk takımlarını tercih etmelisiniz. Soft renkler her zamanki gibi revaçta. Ecru, açık toprak tonları, yastıklarda çiçek motifleri bu detaylar 2018 yılının vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra masa, televizyon ünitesi seçimlerinizde doğal ahşap görünümlü olanları tercih ederseniz 2018 trendini yakalamış olursunuz. Perde, abajur, çerçeve, saat vs. gibi detayların birbiri içinde uyumlu olmalarına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde dağınık ve uyumsuz bir görünüm oluşur.
Mutfaklarda 2018″ yılında pembe, açık mavi ve morun soft tonları kullanılacaktır. Bu renkler mutfağınızı oldukça sevimli ve sıcak bir yere dönüştürecektir. Beyaz renk zaten bir klasik. Her mutfakta rahatlıkla bu renk kullanılabilir. Bunun yanı sıra ahşap tonları da bu seneye damgasını vuracak. Banyonuzda, doğal taşlar kullanabilirsiniz. Duvarlara yaptıracağınız doğal taşlar ile bambaşka bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Kare şeklinde duş kabini oldukça moda. Banyonuzun tasarımına uygun küçük vazolarda renkli çiçekler koyarak banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz. Yatak odalarında yine soft renkler revaçta. Beyaz ve ekru tonlarından şaşmayın.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir