2018 etek modası

2018 Etek Trendleri

2018 Etek Trendleri

Bayanların gardıroplarındaki vazgeçilmez parçalardan biri olan etekler 2018 yılında da çok tercih edilecek. 2018 kış modasında pek çok bayan etek giymeyi tercih edecek. Vücut yapınıza uygun etek modelleriyle şık bir görünüme kavuşmanız mümkün. Bu yıl uzun ve geniş eteklerin yanı sıra pilili etekler ve midi eteklerde moda.

2018’de sık sık metalik pilili etek modelleriyle karşı karşıya kalacağız. Geniş ve uzun etekler olduğundan kilolu göstereceği için kilo bayanların bu tarz etekleri tercih etmesi önerilmiyor.  Her model etek 2018’de çok tercih edileceğe benziyor. Gri ve siyah tonlarındaki mini eteklerde yine bayanların gardıroplarındaki yerini koruyor.

Siyah ve Gri Mini Etek Modelleri

2018 etek trendleri arasında mini etekler çok önemli bir yere sahip. Gri tonların çok tercih edildiği mini etekler yeni sezonun gözde modelleri arasında yer alıyor.

Dar ve mini eteklerin yanı sıra geniş ve mini eteklerde bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Gri ve siyah uyumunu sık sık yaşayacağımız 2018 yılında eteklerin modası hiçbir zaman geçmiyor.

Kalem Etekler

Kalem etekler hem günlük hayatta hem de iş hayatında çok sevilerek kullanılan parçalar arasında yer alır. Günlük hayatınızda babet veya spor ayakkabıyla kombinleyebileceğiniz kalem etekleri tişörtle spor bir görünüm kazandırabilirsiniz.

İş hayatında ne giyeceğim diye düşünen kişiler için kalem etek büyük bir kurtarıcı. Bir gömlek veya şık bir bluzle kombinlediğiniz kalem etekler hoş bir görünüm kazanmanızı sağlar Her yıl olduğu gibi 2018 modasında da kalem eteklerin yeri ayrı.

Midi Etek Modelleri

2018 midi etek modelleri

Midi etekler 2018 etek modasını yansıtan etekler arasında yer alıyor. Geniş, uzun ve renkli midi etekler bu sezon kadınların çok seveceği parçalardan biri olacak. Midi etekler dizin çok az altında olan etekler olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek bel ve midi etekler doğru kombinlendiğinde göz alıcı bir görünüm kazanmanızı sağlıyor.

Kısa boylu kişiler stiletto giyerek midi eteklerini kullanırken uzun boylu kişiler babetle dahi midi eteklerini kombinleyebilir. Midi eteğin en büyük avantajlarından biri de kişiyi olduğundan uzun boylu göstermesidir.

İlginizi Çekebilir

En Sevilen Kadın Pijama Takımı Modelleri

Ev ortamında daha rahat hareket etmek ve uyurken de uyku kalitesini arttırmak için tercih edilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir