2018 etek modelleri

2018 Etek Modası

Kadınların en büyük ilgi alanları şüphesiz ki moda. Yeni yıla girmemizle birlikte, 2018 yılı trendleriyle de tanışmaya başladık. Modanın her alanındaki değişiklik hepimizi etkiledi. Çünkü 2018 yılı hem renkli hem de çarpıcı bir yıl olacak gibi görünüyor. Özellikle 2018 yılında göreceğimiz ve kombinleyeceğimiz etekmodelleri, hepimizin gönlünde şimdiden taht kurdu.

Her yılın gözdesi mini etekler bu yıl da popülerliğini koruyor. Hem dar kesim hem de daha bol tarzdaki mini etekler bu yıl vitrinleri süsleyecek. Geçen yıllardan farklı olan ise, bu yıl mini eteklerdeki renkler ve çarpıcı desenler. Özellikle çizgili desenler ve siyah beyaz kareli mini etekler yaratacağınız kombinler için sizi bekliyor. 2018 yılı peplum eteklerin star olduğu bir yıl olacak.  Bu sene bulmakta zorlandığınız peplum model etekleri hemen hemen her markanın koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Geçen yıldan dolaplarımızda kendine yer bulan maksi etekler, bu sezonda da sıklıkla giyeceğimiz modellerden. Özellikle maksi etekler bu yıl renkleniyor. Neon renklerle tasarlanmış maksi etekler, kombinlerinizin önemli parçalarından olacak. Geçen sezon çoğunlukla düz renkte üretilen maksi etekler, bu yıl birbirinden değişik desenlerle karşımıza çıkacak.

Şıklığın simgesi kalem etekler, bu yıl da kadınları yalnız bırakmayacak. Özellikle iş hayatı olan kadınların tercih ettiği kalem etekler, farklı tarzlarıyla vitrinleri süsleyecek gibi görünüyor. Siz de bir yemeğe ya da davete giderken kalem etek tercih ederek, şıklığı ve asilliği temsil edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir