2018 Dekorasyonunda Moda Renkler

Yeni yıla yaklaşırken hemen yeni yılın moda renklerini öğrenmek gerekmektedir. Özellikle ev dekorasyonun da değişiklikler yapmaktan hoşlanan bayanlar için yeni renkler ev içerisinde pozitif enerji alanı oluşturmaktadır. Sevdiğiniz renkleri bir kenara bırakarak mutlu olmanızı sağlayacak renkleri yeniden keşfetmeniz de fayda vardır. Yılın trend renklerin de tercih edeceğiniz objeler, halı ve aksesuarlar ile eski mobilyalarınızın havasını değiştirme imkanınız da olmaktadır.

Sonbahar ayların da başlanan ev düzenlemeleri ve değiştirilen mekan dekorasyonların da trend moda renklerine yer vererek tüm yıl enerjik bir havaya sahip olmaktasınız. 2018 dekorasyonunda moda renkler gerek salon, gerek mutfak gerekse yatak odaların da huzurlu ortamlar oluşturmanız da yardımcı olmaktadır. Yeni yıla damgasını vuracak ve baştan aşağıya her yer de kullanmak isteyeceğiniz renkleri renk uzmanları belirlemektedir.

Bu renkler arasında soft bir renk olan badem ezmesi, içimizi açacak menekşe, kırmızı dalya, gül pembe, feminenliğin göstergesi koyu maun, liman mavisi, kıyafetlerde de karşılaşacağımız gümüş ve bunların yanı sıra damgasını vuracak olan bağ yeşili ve dağ lalesi moru yer almaktadır. Kışın kasvetli havanın bir nebze kırılması için kullanılacak canlı renkler ile tamamen mobilya, perde, halı ve objeleri değiştirmenize gerek yoktur. Örneğin mobilyalarınıza uyacak 2015 moda renklerinden bir kaçını tercih ederek yeni yastıklar satın alabilirsiniz.

Genç odaları için vazgeçilmez olan armutlar ve ya topuklu ayakkabı koltuğun da çılgın renkleri tercih ederek pastel renklerden kurtulabilirsiniz. Salon da hiçbir şeye müdahale etmeden sadece duvar renginizi moda renklerden tercih ederek kendinizi başka bir yer de hissedeceksiniz. Boya yerine duvar kağıtları alternatiflerine de göz atabilirsiniz. Temel konseptinizin dışına çıkmadan ufak dokunuşlarla harikalar yaratın.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir