2018 Bebek Elbisesi Modası

Kış gelince, sıcak havaların renkli giysileri, yerlerini daha soğuk ve koyu renklerdeki elbiselere bırakıyor. Hem kadın hem erkek modası griden siyaha, kahverenginden hakiye kadar pek çok kışlık kıyafete yenik düşünüyor.

Ancak bebek kıyafetleri hangi mevsim olursa olsun renklerinden ve ışıltısından taviz vermeyerek yürekleri ısıtmaya devam ediyor. Yaz kış demeksizin rengarenk olan bebek kıyafetlerinin modası da elbette zamanla değişiyor.

2018 yılının bebek elbisesi modasına bakmak gerekirse, eskiden olduğu gibi o cicili bicili kıyafetlere artık çok da fazla rastlamak mümkün değil. Her ne kadar turuncu, yeşil, pembe, sarı ve mavi gibi canlı renklerin pek çok tonu, bebek giysilerine hakim olmaya devam etse de, modeller artık küçük bir hanımefendi veya beyefendi yaratmak için tasarlanmış gibi. Özellikle ünlü markaların bebek-çocuk koleksiyonları tasarlamaya başlamasıyla, ebeveynler bebekleriyle neredeyse takım giyiniyor. Bebekler için tasarlanan balıkçı yaka kazaklar, oduncu gömlekleri, şifon etekler, leopar desenli elbiseler, polo yaka tişörtler, bebek modasının artık terkedilmeye başlandığının en büyük kanıtı.

Cicili bicili parçaların terk edilip, yetişkinlerin elbiselerinden tasarlanarak ortaya konulan bu koleksiyonlar, modaseverleri de ikiye böldü. Kimileri, çocukların böyle çok daha güzel olduğunu, bebeklerin sevimli olmak için cicili bicili kıyafetlere ihtiyacı olmadığını ifade ederken, kimileri de çocukların ?çocuk? gibi giyinmesinden yana tutum sergiliyor.

 

Bu modanın ne kadar süreceği bilinmez ama 2018 yılı, ne kadar klasik çizgilerde tasarımlara ev sahipliği yaparsa yapsın çocuklar için yine her renkte elbise bulmak mümkün.

İlginizi Çekebilir

İkonik Nike Ayakkabı Modelleri ve Performansları

Sportif giyimi tercih edenlerin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Nike, tasarladığı birbirinden şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir