2018 bayan güneş gözlüğü

2018 Bayan Güneş Gözlük Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bayanların birçoğunda şıklık yarışı başladı. Bu şıklık yarışında bütünlüğü tamamlayan en önemli taşlardan biri de kuşkusuz güneş gözlüğü seçimleriniz. Kadınların güneş gözlüğü seçimlerinin kıyafetlerini tamamlayan nitelikte olması çok önemli. Müşterilerinin bu farklılıkları aradığının farkında olan gözlük üreticileri de yeni döneme uygun güneş gözlükleriyle raflardaki yerini almış durumdalar. 2018 dönemi için çok çeşitli gözlükler mevcut. Gözlüklerin bu yaz döneminde diğer yıllara göre yine farklılık yaratacağına kesin gözüyle bakılıyor.

2018 Dönemi Gözlük Çeşitleri Nelerdir?

Bu yıl ilk sırayı ince bir görünüme sahip olan gözlük modelleri alıyor. Koyu bir renge sahip olan gözlükler siyah, mavi, yeşil gibi renklerde de üretiliyor. Güneş gözlüğünü pek kullanmayan, güneş gözlüğü kullanmayı fazla sevmeyen bayanlar için üretilmiş olan bu gözlükler eski tarz güneş gözlüklerinden stil olarak farklı bir şekle sahip.

Bu yılki diğer modellerden biri de şeffaf bir şekilde üretilen güneş gözlükleri. Göz bozukluğu yaşayanların aslında çok iyi bildiği bir gözlük olan bu güneş gözlüğü kapalı mekanda normal bir gözlük gibi görünürken güneşe çıktığınızda anında karararak sizi güneşten koruyan bir güneş gözlüğüne dönüşüyor. Tekrar kapalı bir mekana girdiğinizde ise kısa bir süre içerisinde yine şeffaf bir cama dönüşüyor. Aslında gözlüğün çalışma prensibi çok basit. Camlar güneş sayesinde ısındığında kararıyor. Soğuduğunda ise yine eski haline dönüşüyor. Bu farklılığı sayesinde dikkat çeken bu gözlük modeli bu yaz hiç kuşkusuz dikkatleri üzerinize çekecektir.

Bu yazın bir diğer farklı modeli de kalp, yuvarlak veya kare biçiminde üretilen gözlükler. Beyaz bir çerçeveyle üretilen bu güneş gözlüklerinden özellikle kalp biçiminde olanları gerçekten de ilgi çekici gözüküyor.

Eskiden özellikle Milenyum yıllarının başında oldukça yaygın olarak kullanılan ve spor olarak adlandırılabilecek sadece üstten ve renkli bir çerçeveye sahip gözlükler de bu yaza damga vuracak bir diğer gözlük çeşidi olarak göze çarpıyor. Bu gözlüğün de farklı şekilleri piyasada mevcut ve yaza damga vurmak isteyen, aynı zamanda da nostalji aşığı müşterilerini bekliyor.

Sarı lense yani cama sahip gözlükler, camları küçük ve dik üçgenin yan durumunu andıran gözlükler ve çerçeveleri tüylerle ve çeşitli büyük taşlarla bezenmiş olan gözlükler de diğer gözlük çeşitleri olarak raflarda müşterilerini bekliyor. 2018 dönemi de diğer yıllardaki gibi birçok çeşit ile müşterilerini memnun edeceğe benziyor.

İlginizi Çekebilir

2018 Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Günümüzde spor ayakkabılar hem kadınlar için hem de erkekler için önemli bir yer tutmaktadır. Günlük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir