2018 Banyo Dekorasyon Modası

Banyonuzu yeniden düzenlemek ve yeni bir hava getirmek için 2018’in dekorasyon renklerine yer vererek alanı daha ferah hale getirebilirsiniz. Banyo dekorasyonun da objelerin, renklerin ve duvar detaylarının rahatlatıcı ve huzur verici bir havaya bürünmesi gerekmektedir. Çok şık ve özgün banyo tasarımları ile kendi rahatlama mekanınızı baştan yaratabilirsiniz.
Geniş bir banyoya sahipseniz istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Özellikle 2018 banyo dekorasyonu modası siyahın çarpıcılığı ve gösterişli dizaynı ile etkileyici bir dekorasyon örneği oluşturmaktadır. Mermer görünümlü siyah seramikler ile duş alanı ve banyo aynası arkasındaki gri duvar kağıdı bütünlük sağladığı gibi beyaz havlu ve bornozlar ile hava yumuşatılmaktadır. Tek renk klasikliğinden uzaklaşarak gelenekselliğin yanı sıra daha modern tasarımlar da gözü olan bayanlar bebek mavisi ile badem ezmesi renklerini bir arada kullanmaktadırlar.
Ayrıca tozpembe ve bejin uyumu da gözlerken kaçmamaktadır. Havluların konulacağı uzun ve şık dolaplar ile bayanların kozmetik ürünleri ve makyaj malzemelerin bir arada yer aldığı özel tasarım dolaplar karışıklığın önlenmesini ve aranan malzemelerin kolaylıkla bulunmasını sağlamaktadır. Otantik tarzı seven bireyler de banyoların ahşap kullanmaktadırlar. Otantik ve mistik tarzın birbirine yakın olmasından dolayı kahverenginin tonları hakim olmaktadır.
Alanı aydınlık gösterecek avizelerin yanı sıra şık ve uyumlu aplikler de kullanışlı olmaktadır. Estetik bir banyo tasarımı isteyenler ise grinin hapsedici etkisini banyolarında da kullanmaktadır. Tek renk gri yerine siyah, beyaz ve grinin birlikteliği ufak dokunuşlar ile sıradanlıktan uzaklaştırılmaktadır. Ferah ve geniş görünmesini istediğiniz banyolar da vizon ve beyazın etkileyici büyüsüne yer verebilirsiniz. Kullanacağınız yapma çiçekler ve ufak mumlar ile banyonuzu özelleştirin. Mermer seramikler ile banyonuza hamam havasında bir dekorasyonda yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kalitenin Avantajını Yaşa

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan Madame Coco nevresim takımları, şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çekerken özel yapılarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir