Anasayfa / Dekorasyon / 2018 Banyo Dekorasyon Modası

2018 Banyo Dekorasyon Modası

Yeni bir yıl ev dekorasyonunda da yepyeni değişiklikleri bayanlara sunmaktadır. Banyo dekorasyonu 2018’in gelişi ile farklı tarzlara hitap eden değişikliklere kavuşmuştur. Banyo dekorasyonu, evin diğer tüm bölümleri gibi mutlak bir öneme sahiptir. Hatta zor bir günden arınmanın mekânı olan banyolar bu eylemden dolayı farklı bir öneme de sahiplerdir. Bu şekilde bir öneme sahip olması hem bir şıklık hem de iç açıcı bir kullanım sunması açısından banyo dekorasyonu son derece itina isteyen bir uğraştır.

Banyoda dekorasyonunda dikkat çeken ilk ayrıntı aynalardır. Bu yıl banyo tasarımlarında boydan aynaların çokluğu dikkat çekmektedir. Ancak küçük banyolar için pek uygun olmayan ayna ayrıntısını lavabo arkasında kullanmak en mantıklısıdır. Yine bu yıl banyo aynalarında ahşap renkli ayna tasarımları ve amplike lambalar ile banyonuza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Lavabo, konusunda ise özellikle bu yıl derinlemesine duran lavabo kısımlarının yerine yukarıya yerleştirilen lavabolar şık bir fotoğraf vermektedir. Bu yılın banyolarında dikkat çeken bir diğer ayrıntı da küvet modelleridir.

Son moda ayaklı küvetler ile adeta bir Fransız filminden bir banyo sahnesinin hissine kapılacaksınız. Otantik bir görüntü sunan ayaklı küvetler romantik bir kullanım sunmaktadır. Bu yılın banyo aksesuarlarında da dikkat çeken bir şıklık göze çarpmaktadır. Ayaklı havluluklar ile banyonuza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Klasik banyo tarzının bir kenara itildiği bu yılın banyo tasarımları farklılık isteyen bayanlar için tam bir biçilmiş kaftan vaziyeti sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

plicell perde modelleri

2019 Plicell Perde Modelleri

Fonksiyonel kullanımı ile avantaj sağlayan dekoratif Plicell perde modelleri, perdejim farkıyla sizleri bekliyor. Kolay kurulum, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir