1 Aya Kadar Dayanan Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulamalarında dayanıklılık en önemli kriterlerden biridir. Yapılan tırnak uygulamalarında görsellik tamamen kişinin istediği şekilde gelişmektedir. Aynı zamanda kalıcı oje uygulamalarında renk seçenekleri de oldukça zengindir.

Firmamız tırnağın yapısını düzelterek en uygun şekilde kalıcı oje uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Oje sürüm işleminin hemen ardından mavi ışıkta bekletilmesi de tırnakların şeklini koruyarak ojenin tırnağa sağlam bir şekilde geçmesine yardımcı olur. kalıcı oje seti içerisinde de tüm bu ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Kalıcı Oje Uygulamalarında Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Kalıcı oje uygulamaları kişiden kişiye değişmektedir. Ojenin renginden yapılan nail art çalışmalarına kadar pek çok farklı alanda tırnak şekli oluşmaktadır. Aynı zamanda kalıcı oje uygulamalarının kullanım süresi ise 1 aya kadar uzamaktadır.

Özellikle iş hayatında aktif olan kişiler için en avantajlı tırnak bakım uygulamaları olarak gösterilmektedir. Tırnaklara herhangi bir zarar vermeden estetik görünüm kazandıran bu çalışmalar da kalıcı oje farkını ortaya koymaktadır. Geniş renk skalası üzerinden 1 aya kadar bu tırnak rengini kullanmak mümkündür.

Estetik Tırnak Yapısı Oluşturan Kadıköy Kalıcı Oje Uygulamaları

kadıköy kalıcı oje alanında profesyonel hizmet veren firmamız farklı teknikler kullanarak tırnaklara işlem uygulamaktadır. Aynı zamanda estetik anlamda da görünümü baştan aşağı yenilemektedir. Tırnakların şeklini koruyan ve bakımlı durmasını sağlayan renk seçenekleri üzerinden istenen görselliğe erişmek de mümkündür. Uzun süre dayanıklı olması da kalıcı oje tercih sebeplerinden biridir.

İlginizi Çekebilir

Tıraş Makineleri İle Pürüzsüz Bir Cilt

Klasik traşın daha pratik ve keyifli olarak uygulanması kaliteli bir makineye bağlıdır. Tıraş ve sonrasındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir