Anasayfa / Aşk & Evlilik / Erkeklerin Hayır Diyemediği 3 Şey

Erkeklerin Hayır Diyemediği 3 Şey

Erkekler çekici fiziğe sahip bayanlardan hoşlansalar da ilk bakışta hoşlandıkları en önemli nokta kadındaki sıcaklık ve gülümsemedir. Doğal bir gülümseme ile baştan çıkaramayacağınız erkek yoktur. Paylaşmayı seven ve onu dinleyen kadınlar da, erkeklerin gözdesidir.

Sıcak bir gülümseme ile fethedin

Erkeğin dikkatini en kolay çeken kadın, gülümseyen ve kendine güvenen kadındır. Çoğu kadın gülümsemenin erkekte yanlış imaj bırakacağından korkar ama durum öyle değildir. Erkekler sıcak bir gülümsemeye hemen tav olabilirler ve bu onların çok hoşuna gider. Gülümsemeyi karşılık vermek olarak gören ve korkan bayanlar, korkmayın! Çünkü erkekler sıcak bir gülümsemeyi karşılık olarak algılamamaktadır.

Erkeği sabırla dinleyin

Erkekler az konuşurlar ve konuştuklarında da karşılarında kendilerini dinleyen birini isterler. Evet kadınlar dinlemekten çok konuşmaktan yanadır ama sabırlı olmanız erkeklerin hoşuna gidecektir ve kalplerini kazanacaktır. Erkekler gözlerinin içine bakarak pür dikkat kendilerini dinleyen kadınlara o an vurulabilirler. Kısa sürelide olsa erkekler arada sırada dinlenilmek istenirler.

Seksi bir elbise

Eğer gerçekten hoşlandığınız erkek tarafından fark edilmek istiyorsanız renkleri, elbise ve kıvrımları düşünün. Erkekler yumuşak ve kaliteli kıyafetler giyen kadınlardan hoşlanır. Erkekler normal rahat giyen kadınları çekici bulmamaktadırlar. Kırmızı erkekleri cezbeden önemli renklerdendir. Giydiğiniz kıyafetlerde kırmızı rengin önemine vararak bu yönde giyinirseniz erkekleri kendinize çekebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Çıplak Uyumak İçin Üç Mantıklı Neden

Artık uyurken pijama ve size bol gelen tişörtle uyumaya son. Son zamanlarda bilim adamları çıplak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir